O pořadu

O pořadu

Trialogy B jsou večery besedního charakteru. Jednou za měsíc si kulturolog a rozhlasový publicista Jakub Kamberský zve do svého pořadu dva hosty.  Ti jsou pečlivě vybráni tak, aby byli naladěni na stejné vlně nejen profesně, ale také po stránce vzájemných sympatií. V Trialozích B se potkávají známé osobnosti, ale také mladí talenti z prostředí rozhlasu, dabingu, filmu a jiných kulturních odvětví. První Trialogy B proběhly 15.listopadu 2012.

Proč název Trialogy B?

Moderátor a autor Trialogů Jakub Kamberský tak vzdáleně odkazuje na legendární televizní cyklus Miroslava Horníčka Hovory H z konce 60. let. Jedná se tedy o poctu tomuto pořadu a jeho průvodci.

Vizitka – Jakub Kamberský

Jakub Kambersky

Jakub Kamberský

Trialogy B připravuje a uvádí Mgr. Jakub Kamberský, nevidomý absolvent oboru Kulturologie na Filosofické fakultě University Karlovy a rozhlasový publicista. Jakub je spoluzakladatelem internetového projektu Panáček v říši mluveného slova, což je katalog všech možných dostupných údajů o existujícím mluveném slovu natočeném pro rozhlas, ale i mimo něj. Jakub Kamberský rovněž přispívá svými recenzemi do Týdeníku Rozhlas, donedávna byl zván jako občasný host do pořadu Kritický klub Jana Rejžka, vysílaného na dnes již bývalém ČRo 6. Tento pořad zanikl spolu se stanicí.

Kromě Trialogů B se Jakub Kamberský věnuje i dalším činnostem - publikuje (Audiokniha roku), pořádá poslechové radiovečery, zasedá v porotách (Prix Bohemia Radio 2011), tvoří dramaturgii sekce rozhlasových seminářů pro festival Šrámkova Sobotka.

Hosty Trialogů B byli:

Ivan Trojan
Hana Maciuchová
Hynek Čermák
Michael Prostějovský
Jaroslav Rudiš
Petr Pýcha
Lumír Olšovský
Michal Prokop
Šárka Vaculíková
Jiří Lábus
Pavel Nový
Jana Stryková
Tatjana Medvecká
Jaromír Meduna
Lukáš Hlavica

… a řada dalších

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>