Partneři

Partnerům, kteří pořad Trialogy B podporují, děkujeme! Pokud byste chtěli podpořit Trialogy B, nebo i jinak spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat.

Magistrát hl. m. Prahy

Za finanční příspěvek děkujeme Magistrátu hl. m. Prahy.

www.praha.eu


Český rozhlas Plus

Za mediální podporu děkujeme rozhlasové stanici Český rozhlas Plus.

www.rozhlas.cz/plus/portal


Audiokniha roku

Audiokniha roku je projekt, jehož cílem je formou on-line magazínu informovat o nových českých audioknihách, publikovat jejich recenze, oceňovat jejich tvůrce a vydavatele a zasloužit se o propagaci audioknih obecně.

www.audiokniharoku.cz


Musical media

V týmu agentury Musical media najdete profesionální kreativní zázemí, zkušené tvůrce, skutečné odborníky, kteří vědí, jak má vypadat skvělá show plná hudby a zajímavých příběhů. Musical media provozují web zpravodajský web Muzikál expres. Děkujeme za podporu!

Šrámkova sobotka

Šrámkova Sobotka je festival českého jazyka, řeči a literatury konaný každoročně na počest významného soboteckého rodáka básníka Fráni Šrámka (1877–1952).

Panáček v říši mluveného slova

Panáček v říši mluveného slova. Katalog všech možných dostupných údajů o existujícím mluveném slovu, natočeném pro rozhlas, ale i mimo něj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>